פיקוח בניה

דבר חשוב שאסור לזלזל בו זה פיקוח בניה. הרבה פעמים, על מנת “לחסוך בעלויות” בוחרים לא מעט בעלי פרויקטים כמו משרדים, מוסדות ועסקים כללים בוחרים לוותר על הפיקוח דבר שיכול להוביל לתוצאה יקרה הרבה יותר. פיקוח בניה יכול לחסוך הוצאות רבות תוך כדי הבנייה ולאחריה. מפקח בנייה יכול להיכנס בכל שלב בתהליך הבניה, אולם אם כבר החלטתם כי אתם רוכשים את שירותיו של מומחה כדאי מאד ומומלץ להיעזר בשירותיו כבר למן ההתחלה.

פיקוח בניה ושיפוץ של מוסדות ועסקים

הפיקוח המוקדם – יבטיח כי התכניות שלכם עומדות בתקנים, כי הקבלן שתבחרו יהיה הנכון ביותר עבורכם – מקצועית ותקציבית, עם ביצוע מכרז הקבלנים עבורכם, כי תעבדו בשיטה שהכי נכונה לכם, קבלן מפתח או בשיטה מפוצלת, וכי העבודה תתבצע מול חוזים ומפרטים מסודרים, לוחות זמנים ותשלומים יציבים. כאן אתם מניחים, על ידי ניהול נכון – בסיס איתן לעתיד נטול דאגות והוצאות כספיות לא מתוכננות.

פיקוח בניה הנדסי

פיקוח בניה הנדסי איכותי, מבוצע בידי מפקח שהוא הנדסאי או מהנדס בניין מדופלם, בעל שנות ניסיון רבות וותק בענף הבניה, ושיש לו את הרקע הטכני והידע המוקדם בכדי למנוע טעויות וליקויי בניה. הניסיון של בונים שאינם בעלי השכלה , ידע וזמן לקחת על עצמם פרויקט גדול ללא הכלים המתאימים עלול להסתיים בהוצאות גדולות ולא מתוכננות שייגרמו בגלל טעויות שיצוצו, והן תמיד צצות. מי שאינו לפחות הנדסאי מוסמך לא ידע לתת פתרון מתאים שעומד בתקני הבניה , וכדאי לא לגלות מאוחר מדי כי ניסיתם לחסוך ולא בחרתם חברה אמינה שבה המקצועיות היא אבן דרך להתנהלות תקינה ואיכותית. לא הרבה אנשים מבינים את ההבדל בין “פיקוח עליון” – שבו מגיעים האדריכל או הקונסטרוקטור למס’ ביקורים במהלך הבניה לפעילות מקצועית צמודה ויומיומית באתר, שעשויה למנוע טעויות מהקטנות ועד לקריטיות ביותר. לסיכום – ידע הוא כוח, וניהול נכון של זמן ומשאבים כספיים הוא הבחירה שלכם בחוויית בניה טובה ונכונה.

מלאו את הפרטים ומהנדס יחזור אליכם
  • 04-6263871
  • 04-6263178
  • office@epstein-eng.co.il
  • נשר 14 קיסריה

Ⓒ כל הזכויות שמורות

Call Now Button
לוגו של וואטסאפ
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן